Sosyal medya kullanımının vazgeçilmez bir yer tuttuğu günümüzde sosyal medya hizmetleri çok önemli bir yer kaplamaktadır. 2016 yılında, Zonguldak ilinde “Medya Sarı” olarak hizmet vermek amacıyla bu sektöre adım attık. Sosyal medya hizmetlerimizde yaptığımız iyileştirmeler ve içerik genişlemesi ile her geçen gün verdiğimiz hizmeti bir adım daha öteye götürmekteyiz.

Medya Sarı olarak, Instagram, Twitter ve Facebook gibi başlıca öne çıkan ve sık kullanılan sosyal medya uygulamalarına ek olarak Telegram ve Twitch gibi kitlesel(dijital) iletişim araçları için de farklı alanlarda hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Hizmet sağladığımız sosyal medya uygulamalarının çeşitliliğini olabildiğince artırırken, hizmet kalitemizden taviz vermeden çalışıyoruz.

Sosyal medya ortamında hem bireysel hem de kurumsal olarak bulunan hesaplar için etkili ve yaratıcı çözümler sunmanın yanında, insanlar arası iletişimin olabildiğince güçlenmesini sağlamak da prensiplerimizin başında gelmektedir.

Bizim için sosyal medya alanında hizmet vermek, insanlık için hizmet vermekle eşdeğerdir. Dijital çağın gerekliliklerinden birisi olan sosyal medya kullanımı da insanlar arasındaki iletişimi yapıcı ve etkin kılma anlamında çok önemli bir paya sahiptir. Bu nedenle verdiğimiz sosyal medya hizmetleri ile sizlerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Böylelikle sizler iletişim ağınızı geliştirirken bizler de insanlararası iletişime katkı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bizim için hizmetlerimizi alan misafirlerimiz ile iletişimimiz daimi olarak devam etmelidir. Verdiğimiz hizmetlerin takibini yapmanın yanında sürekli destek sağlayarak, hizmetin kalitesini olabildiğince artırmaktayız. Bunun yanında, verdiğimiz hizmetlerde mantıklı nedenler belirtilerek iade yapılmak istendiği takdirde sizlere sınırlayıcı hiç bir aksiyonda bulunmadan iade işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylece bizden memnun olan insan sayısı her geçen gün artarken, Medya Sarı'in internet ortamındaki popülaritesi de aynı oranda artmaktadır.

Yaptığımız işi, yalnızca ticari amaç güderek gerçekleştirmiyoruz. Sosyal medya hizmetlerimizi insanlık adına bir görev bilinci ile sizlere sunmaktayız. Böylelikle Medya Sarı olarak vicdani sorumluluklarımızı da yerine getirmiş oluyoruz. Medya Sarı, hizmet verdiği sizler ile her geçen gün büyüyen bir aile haline gelmektedir. Umarız bundan sonra da sosyal medya hizmetlerimizden daha fazla kişi yararlanır ve iletişim çağının gelişmesine bir katkımız olur.