Lütfen Medyasarı’den hizmet almadan önce aşağıdaki kullanım koşullarını dikkatli bir şekilde okuyunuz. Size vermiş olduğumuz hizmetleri satın alıp kullanmaya başladığınız takdirde aşağıda belirtilen şartları da kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen hizmetlerimizi sipariş etmeyiniz. Medyasarı bütün yetki kendisine ait olmak ile beraber belirlediği politikaları ve bu sözleşme ile maddelerini istediği zaman değiştirebilir. Yapılan düzenlemeler ve değişiklikler bu sayfada paylaşıldıktan hemen sonra geçerli olmaya başlar. Yapılan düzenleme ve değişikliklerden sonra herhangi bir Medyasarı hizmetini kullanmaya başlamanız, bu değişiklik ve düzenlemeleri kabul ettiğiniz manasını taşımaktadır.

1. Medyasarı, insanların sosyal medya hesaplarını geliştirmelerine ve güçlü sosyal medya profillerine sahip olmalarına yardımcı hizmetler sunan bir sosyal medya hizmetleri platformudur.

2. Medyasarının sunduğu hizmetlerin kullanımının bütün sorumluluğu size aittir. Verilen sosyal medya hizmeti sonrasında, sosyal medya profilinizde düşüş ya da artış gerçekleşebilir. Bu durumlardan Medyasarı sorumlu değildir.

3. Medyasarı, sosyal medya hizmetlerinin bedellerini herhangi bir zamanda bildirim yapmadan değiştirme hakkına sahiptir.

4. Medyasarı’in hizmet verdiği herhangi bir sosyal medya hesabının askıya alınması ya da silinmesi durumunda bundan Medyasarı sorumlu değildir.

5. Medyasarı, satışı gerçekleştirilen takipçi hizmeti sonrasında ekstra bir kullanıcı sayısı artışı garanti etmez. Verilen hizmet karşılığında deklare edilen miktar geçerlidir.

6. Sosyal medya hizmet servislerimiz, periyodik olarak yenilenmekte ve güncellenmektedir. Buna rağmen; hizmetlerin içeriğindeki sosyal medya profilleri fotoğrafsız ve biyografisiz olabilmektedir.

7. Hizmet almak istediğiniz hesabın gizli olması durumunda, satın aldığınız hizmetiniz de boşa gidecektir. Bu nedenle hesabınızın gizli olmamasına dikkat edin. Aksi takdirde Medyasarı, meshuliyet kabul etmemektedir.

8. Yeni açılmış, telif içeriği bulunan, mail ya da sms onaysız sosyal medya hesaplarına hizmet almamalısınız. Aksi durum söz konusu olduğunda bundan Medyasarı sorumlu değildir.

9. Bir siparişiniz tamamlanmadan başka bir kullanıcı profili için sipariş girmemelisiniz. Aksine sipariş girmeniz durumunda ortaya çıkacak olumsuz sonuçlarda, Medyasarı sorumluluk kabul etmemektedir.

10. Takipçi garantili Medyasarı hizmetlerinde, hesaplarınıza eksik kullanıcı gönderilmesi durumunda Medyasarı ile iletişime geçmeniz durumunda eksik kullanıcılar tamamlanır.

11. Eğer Medyasarı üzerinden alım-satım gerçekleştiriyorsanız, bütün sipariş ve ödemelerden siz sorumlusunuzdur. Medyasarı ’in bu tür alım-satım işlemleri ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Medyasarı yalnızca sosyal medya takipçi, beğeni, izlenme hizmetleri vermektedir.

12. Twitter takipçi hizmeti satın alındığı takdirde en az 6 saat işlem süresi mevcuttur. Bu süreci bekledikten sonra olumsuz bir durum mevcut ise Medyasarı’e başvurulması rica olunur.

13. Medyasarı, bot takipçi işlemleri ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir. Bu hizmetler sonucu gönderilen sosyal medya bot hesaplarının akıbeti ile ilgili Medyasarı meshuliyet kabul etmemektedir. Bu hizmetler yerine garanti hizmetlerden faydalanmanız önerilir.

14. Sipariş sırasında hesabınızı gizli duruma getirdiğiniz takdirde ödeme geri iade edilmemektedir.

15. Hizmet almak istediğiniz hesap adresini doğru girmeye dikkat etmelisiniz. Hatalı sipariş durumlarında verilen hizmet geri alınamaz ya da başka bir adrese tekrar gönderilemez. Bu durumdan da Medyasarı sorumlu değildir. Bu nedenle kontrollerinizi birkaç kez gerçekleştirmelisiniz.

16. Yasadışı faaliyetler ve yasadışı faaliyetlerin ortaya çıkmasını cesaretlendiren, çocukların cinsel ve psikolojik olarak istismarına yol açabilecek olan, toplumun belirli bir kesimini ötekileştirmek amacıyla nefret söylemleri içeren, yetişkin içeriklere sahip olan ve bahis oyunu paylaşımlarının yer aldığı hesaplara hizmet verilmemektedir. Medyasarı, belirli prensipler etrafında kurulu hizmetler vermektedir. Aksi durumu gerçekleştirmek adına lütfen ısrarcı olmayınız. Yasadışı bir sosyal medya hesabını varlığının ortaya çıkması ya da Medyasarı’den istekte bulunması durumunda, bu durumu Medyasarı kolluk kuvvetlerine bildirmekle yükümlüdür.

17. Verilen siparişlerin başlama tarihi, sistem yoğunluğuna bağlı olarak ertelenebilmektedir. Bu durum satın aldığınız hizmeti iptal etmez. Yalnızca süresi uzayabilir.

18. Hizmet almak için sisteme girmiş olduğunuz bakiye miktarı hiç bir suretle iade edilmez. Lakin; Medyasarı ile bir hizmet konusunda anlaşılmış ve hizmet gerçekleşmemişse iade gerçekleşebilmektedir.

19. Siparişinizi tamamladıktan sonra hesap, gönderi ve ID bilgilerini değiştirmemelisiniz. Siparişiniz tamamlanmadan başka bir yerden kullanıcı çekimi yapmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu durumdan Medyasarı sorumlu tutulamaz.

20. Medyasarı, hizmet verdiği kullanıcıların bilgilerinin gizliliğine önem vermektedir. Ziyaretçilerin istekleri dışında kişisel veri toplama işlemi gerçekleşmediği gibi; sipariş vermek üzere sisteme girilen bütün bilgiler güvenli bir şekilde koruma altına alınmıştır. Teknik korumanın yanında Medyasarı, hiçbir surette kullancıların bilgilerini üçüncü taraflar ile paylaşmaz.

21. Medyasarı, ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini sadece bazı şartlar oluştuğu takdirde yasal prosedürler gereği üçüncü taraflar ile paylaşabilir. Bu şartlar aşağıda tanımlanmıştır.

a)Devlete ait yasal kurumlardan bir talep gelmesi durumunda,

b)Medyasarı’in mülkiyet hak sınırlarını korumak amacıyla,

c)Sözleşmede bahsi geçen yasadışı durumların olması durumunda, Medyasarı gerekli yasal mercilere bildirimde bulunabilir.

22. Dijital internet ortamında, kötü niyetli bilgisayar profesyonelleri nedeniyle müşteri tarafında bir zararın oluşmasından Medyasarı kesinlikle sorumlu değildir. Medyasarı, satış koşulları çerçevesinde aldığı kişisel bilgileri güvenli sunucularda barındırmaktadır. Fakat, müşteriden kaynaklanan ve satış öncesi, satış sonrası ya da satış sırasında gerçekleşebilecek güvenliksiz durumlardan Medyasarı sorumlu değildir. Bu tür durumların engellenmesi adına Medyasarı’in önerisi, sanal klavye kullanımı ve güvenli web tarayıcılarının tercih edilmesidir. Buna ek olarak ödemenin “3D Secure” ile yapılması belirli bir dereceye kadar güvenlik sağlamaktadır.

23. Medyasarı, sosyal medya hizmetlerinin yanında blog hizmeti de vermektedir. Blog hizmeti içeriklerinde link yolu ile herhangi bir hizmet sitesine atıfta bulunulmuş olunabilir. Medyasarı web sayfasını farklı bir linke tıklayarak terkettiğiniz durumda, yapacağınız alım-satımlardan Medyasarı sorumlu değildir. Bunun yanında bu alış-satışların girilen yeni web sitesinin kullanım koşullarına tabi olduğunu bilmek gereklidir. Medyasarı kullanım sözleşmesi yalnızca Medyasarı.com domain sınırları içerisinde geçerlidir.

24. Copyright ©Medyasarı web sayfasında yer alan bütün görsel, yazılı, sesli dijital ürünlerin bütününün telif hakları Medyasarı’e aittir. Bu dijital içeriklerin kullanımı Dijital Telif Hakları Yasası’na tabidir.